Triková výzva

Výzva ukončena 11.5.2020

Strakatí kamarádi, turisté, protože bychom měli dodržovat vládní opatření a nejezdit po bodovaných místech, připravili jsme pro vás náhradní program po dobu omezeného pohybu. 

 Po přehodnocení situace jsme nechtěli pozastavovat bodování jednotlivých míst, toto zůstává otevřené. Cestujte prosím s uvážením. Pro ty z vás, kteří jste se rozhodli necestovat po bodech, jsme vymysleli trikovou výzvu. Triky budou takové, abyste některé mohli později využít při focení. Celá výzva se bude odehrávat v soukromé skupině na FB, jejíž odkaz naleznete dole pod textem. Pro přijetí do skupiny si přečtěte pravidla a odpovězte na otázky. (Bez vyplněných otázek nebude vaše žádost do skupiny přijata.)

Pravidla:

I. PRO ÚČAST V TÉTO VÝZVĚ MUSÍTE BÝT ČLENY SPOLKU ČSP NEBO KCHMPP.

II. CELÁ TRIKOVÁ VÝZVA SE BUDE USKUTEČŇOVAT NA SOUKROMÉ FB SKUPINĚ.

III. KAŽDOU NEDĚLI VEČER PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU BUDE NA FB PŘIDÁNO NOVÉ VIDEO S TRIKEM. NA KAŽDÝ TRIK BUDETE MÍT VŽDY 7 DNÍ. (OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE.)

IV. V NEDĚLI (TÝDEN OD PŘIDÁNÍ VIDEA) VE 24:00 BUDE UKONČENA MOŽNOST PŘIDÁVÁNÍ VIDEÍ POD VÝZVY.

V. KE KAŽDÉMU TRIKU POUZE JEDNO FINÁLNÍ VIDEO. POKUD MÁTE DVA PSY, MŮŽETE TEN TRIK NATOČIT S OBĚMA, ALE VŽDY OBODUJEME POUZE JEDNOU. 🙂

VI. SVÁ VIDEA VKLÁDEJTE POUZE V KOMENTÁŘÍCH PRO ZADANÝ TRIK. VIDEA MIMO KOMENTÁŘE, NEBUDOU PŘIJATA A BUDOU MAZÁNA. (AŤ V TOM MÁME POŘÁDEK.)

VII. CELÁ TATO VÝZVA JE VYTVOŘENA PRO ZABAVENÍ NAŠICH STRAKATÝCH MILÁČKŮ A JEJICH PÁNEČKŮ V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU. NEJDE ZDE O SOUPEŘENÍ MEZI SEBOU! JAKÝKOLIV NEGATIVNÍ KOMENTÁŘ BUDE MAZÁN A PŘI OPAKOVANÉM NEGATIVNÍM VYJADŘOVÁNÍ BUDE HŘÍŠNÍK VYLOUČEN ZE SKUPINY A JEHO BODY BUDOU ANULOVÁNY!

VIII. PROSÍME, NEDĚKUJTE ZA PŘIJETÍ. 😁

IX. CELOU VÝZVU SI UŽÍVEJTE! 🙂

Bodování:

Změna (4.5.20): 

Protože se situace s koronavirem změnila k lepšímu a strakatá turistika může probíhat v neomezeném režimu, bude triková výzva ukončena po 5. triku 10.5. Z tohoto důvodu také dochází k úpravě bonusu. Nejdříve jsme počítali až s deseti triky a bonus byl vypsán na 10 bodů. Ale protože jsme výzvu zúžili na 5 triků, upravujeme bonus na +5 bodů pro ty kdo dá všech 5 výzev. Myslíme si, že takto upravené bodování je rozumným kompromisem a že všichni si body raději vylovíme venku při turistikování. :)

--------         ---------         ---------        --------         --------        --------        --------         --------       --------

Prozatím není jasné kolik přesně bude triků. Bude záležet na dané situaci nouzového stavu. Takže jen pro přehled. Za každý splněný trik dostanete 5 bodů. Na konci výzvy při splnění všech triků dostanete bonus v podobě 10 bodů!

Odkaz na FB Strakatá turistika - triková výzva zde.